Aktualności
No entries to show
Powered by CuteNews

Części samochodowe - BS Alternatory Rozruszniki

Dzięki obecności na polskim rynku już od 2009 roku, firma BS Alternatory Rozruszniki z Białegostoku mogła przygotować kompleksową ofertę produktów z branży motoryzacyjnej. Jednak znajdą Państwo w niej nie tylko części samochodowe na sprzedaż, ale i zapewnianie ich regeneracji. Dzięki najwyższemu standardowi wykonania proponowanych produktów, cieszą się one dużą popularnością zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

W asortymencie można znaleźć między innymi alternator Bosch, Hitachi, Unipoint, Elmot, a także akumulatory innych producentów. Proponowany jest również rozrusznik Bosch oraz różnego rodzaju zamienne części samochodowe, a w tym wirniki, uzwojenie, koła pasowe, bendiksy i regulatory, które znajdą zastosowanie w wielu modelach pojazdów. Gwarantujemy doskonały stosunek jakości do ceny, dbając o wydajne rozwiązania spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wśród świadczonych przez firmę usług znajduje się również regeneracja alternatorów oraz innych urządzeń. Obejmuje to takie czynności, jak wyczyszczenie każdego elementu, wymiana tulejek i szczotek, a także wykonanie testów jakościowych, sprawdzających sprawność całego urządzenia po naprawie. Wykorzystywane są do tego innowacyjne rozwiązania technologiczne. Regeneracja rozruszników i innych części samochodowych to pewność, że instalacja będzie działać wydajnie przez znacznie dłuższy czas.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Alternatory

Proponujemy urządzenia, których zadaniem jest wytworzenie prądu przemiennego z energii mechanicznej. Nasze alternatory to zaawansowane technologiczne rozwiązania, które znajdą zastosowanie w wielu modelach samochodów.

Rozruszniki

W naszej ofercie znajdą Państwo rozruszniki takich znanych i cenionych producentów, jak Bosch, czy też Hitachi. Gwarantujemy sprawdzone rozwiązania, które będą działać wydajnie w wybranym pojeździe przez wiele lat.

Akumulatory

Właściwe zasilanie dla rozrusznika elektrycznego zapewniają akumulatory - a najlepsze z nich znajdują się w naszym asortymencie. Proponujemy wyłącznie produkty w konkurencyjnych cenach, dostosowane do oczekiwań naszych Klientów.


Mapa dojazdu do naszej siedziby

Kontakt z nami

Szybki kontakt

Masz problem z alternatorem lub rozrusznikiem ?
Skontakuj się z nami, znajdziemy usterkę i pomożemy Ci.


Nasza siedziba

 • BS Alternatory Rozruszniki
  Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4
  16-010 Wasilków
  NIP: 966-176-10-48
  REGON: 200290546
 • Tel: 509 460 899
 • Email: biuro@bs-com.pl

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek - Piątek 7:00 - 16:00
 • Sobota - Nieczynne
 • Niedziela - Nieczynne
,